środa, 25 czerwca 2014

Wibo Summer Extreme Nails 527

Cześć kochani dziś mam dla was lakier Wibo Summe Extreme Nails w fajnym łososiowym kolorku o numerze 527. Lakiery Wibo znane są z ich niskiej ceny, i pięknej kolorystyki. Osobiście lubię je.Jeżeli chodzi o ten lakier to schnie bardzo szybko, wystarczą dwie warstwy by pokryć równo płytkę paznokcia, kolor jest boski no ale jeżeli chodzi o trwałość to nic pozytywnego nie mogę powiedzieć na ten temat. Paznokcie pomalowane po południu na drugi dzień po jednym zmywaniu naczyń nie prezentuje się efektownie. Patrząc na to co zostało na paznokciach stwierdzam że lakier się zciera przez co widać prześwity na końcach odpryskuje. 

Prezentuje się tak:










Pa pa !! ;-)

wtorek, 24 czerwca 2014

Golden Rose With Protein 245 + 288

Hejka, dziś przedstawiam wam lakier dość znanej firmy Golden Rose With Protein. Lakier w kolorze pomarańczu / koralu o numerze 245 na paznokciach pięknie się prezentuje. Nie jest on neonowy ale odznacza się swym pięknym kolorem. Na moich paznokciach niestety schnie strasznie długo a jak wiadomo jedna warstwa nie starczy by płytka paznokcia była ładnie i równo pokryta lakierem. Z trwałością też nie ma szału no ale za to cena rekompensuje nam to.















By przyozdobić paznokcie nałożyłam lakier brokatowy. Jest on również z Golden Rose With protein tyle że o numerze 288. Brokat jest srebrny dość duży pięknie się odznacza na lakierze. ;-)
















NEXT POST:






czwartek, 20 marca 2014

MIYO Nailed it ! No 21

Witam was bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny poranek. Dziś na paznokciach zaprezentuję wam lakier Miyo Nailed it ! o numerze no 21.  Jest to piękny ciemny fiolet. Kosztuje niewiele bo około 6zł. I jak na tą cenę lakier ładnie się spisuje. Nie odpryskuje lecz końcówki się ścierają. Fajnie się go nakłada nie zostawia smug.








wtorek, 11 lutego 2014

Chanel Le Vernis 511 Pearl Drop

Hej dziewczęta ! Dziś na paznokciach mam dla was Chanel 511 Pearl Drop. Jest to delikatny perłowy kolorek. Na paznokciach trzyma się dość długo. Cena niestety nie na każdą kieszeń. Pierwszą warstwe fajnie się nakłada lecz druga niestety zostawia smugi dlatego też trzeba uważnie go nakładać. 

Pierwsza warstwa lakieru:





Dwie warstwy:









sobota, 1 lutego 2014

Laval Crystal Finish Ultra Yellow

Witam, dziś troszkę bardziej jasno a mianowicie neonowa zieleń w postaci lakieru Laval Crystal Finish o kolorze Ultra Yellow. jak widać na zdjęciach jest to jak nazywają niektórzy " żarówkowy" odcień zieleni. Na zdjęciach może wpadać w żółty no ale troszkę aparat przekłamał ten kolor. Otóż ten lakier jest z tych tańszych ( co nie znaczy złe ) i niestety ciężko się nim pracuje. Nakładając piereszą, drugą czy nawet trzecią warstwę zostawia nieestetyczne smugi. Wysychanie też daje wiele do życzenia. Dlatego też nie jestem jego fanką. 

A oto tak się prezentuje.









Do zobaczenia !

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Astor Fashion Studio nr 3062

Witam, po dość długiej nieobecności przychodzę do was z nowymi pięknymi lakierami. ;-)
Dziś zaprezentuję wam lakier Astor z serii Fashion Studio o numerze 3062. Z tej serii nabyłam 3 lakiery za okazyjną cenę w Rossmanie za ok 6 zł. I aż żałuję że nie wzięłam ich wtedy więcej bo lakiery są fantastyczne. Kolory piękne już przy jednej warstwie ładnie się prezentuje trwałość to jakieś 4 dni więc jak na lakier za 6 zł jest genialnie ;-) Jeżeli chodzi o zmywanie jestem zadowolona gdyż bardzo ładnie schodzą i nie barwią płytki. Powiedzcie co wy o nim sądzicie ?







poniedziałek, 16 września 2013

Essence Nude Glam 07 cafe ole

Essence Nude Glam w kolorze 07 - Cafe Ole.
Jest to bardzo ciekawy lakier. Maluje się nim bardzo dobrze ale potrzeba minimum dwóch warstw by były bardzo ładnie pokryte.





Golden Rose Paris 201

Lakier Golden Rose z serii Paris 201 jest w kolorze szampańskim, naturalnym. Bardzo mnie zauroczył ten kolor. Niestety zawiodłam się gdyż bardzo ciężko się go nakłada robi smugi ( co zreszta widać na zdjęciach ). Co do samego koloru nie mam zastrzeżeń. Trwałośc nie jest powalająca.