Witam was bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny poranek. Dziś na paznokciach zaprezentuję wam lakier Miyo Nailed it ! o numerze no 21. Jest to piękny ciemny fiolet. Kosztuje niewiele bo około 6zł. I jak na tą cenę lakier ładnie się spisuje. Nie odpryskuje lecz końcówki się ścierają. Fajnie się go nakłada nie zostawia smug.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz