Witam, po dość długiej nieobecności przychodzę do was z nowymi pięknymi lakierami. ;-)
Dziś zaprezentuję wam lakier Astor z serii Fashion Studio o numerze 3062. Z tej serii nabyłam 3 lakiery za okazyjną cenę w Rossmanie za ok 6 zł. I aż żałuję że nie wzięłam ich wtedy więcej bo lakiery są fantastyczne. Kolory piękne już przy jednej warstwie ładnie się prezentuje trwałość to jakieś 4 dni więc jak na lakier za 6 zł jest genialnie ;-) Jeżeli chodzi o zmywanie jestem zadowolona gdyż bardzo ładnie schodzą i nie barwią płytki. Powiedzcie co wy o nim sądzicie ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz