Witam, dziś przedstawiam wam lakier Maxima w kolorze nr 102. jest to neonowy róż który na paznokciach prezentuje się świetnie.
Lakier kosztuje grosze bo jego cena to tylko 3 zł. Co za tym idzie nie trzyma się jakoś extra długo ale 2 dni spokojnie wytrzymuje przy codziennym trybie tzn. zmywanie, pranie itp.
Pędzelek jest też ok ładnie się go nakłada na płytkę paznokcia i nie zabarwia jej.
A teraz kilka zdjęć :



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz